Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
DEKORELEMENT, 2 st, Kina, 1800-talets andra hälft, förgyllt och skuret trä med dekor av figurscener, ca 20x117 resp 81x46 cm
Slitage, torrsprickor, smärre skador, krönet löst
604261
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här