Dekorelement Kina 1800-tal

Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal
Dekorelement Kina 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 4 st, Kina, 1800-talets andra hälft, förgyllt och skuret trä med dekor av figurscener, ca 14x8,5, 13x35 samt 47,5x25 cm

Slitage, torrsprickor, smärre skador

604266

2019-01-09