Klubbat för:
7 600 SEK
2 000 SEK
GRANGE, nattduksbord, 1 par, Frankrike, omkring 2000, fanérade i körsbär, knoppar i mässing, höjd 65, 49x33 cm
Bruksslitage, repor
604268
2019-01-07