David Hicks oljemålning

David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID HICKS (18/1900-tal): Insjölandskap med highland cattle, signerad D Hicks, olja på duk, ca 49 x 75 cm

604269

2019-01-12