Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1900-talets mitt, England, hepplewhitestil, mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, smärre ytskador

604287

2019-01-09