Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1900-talets mitt, England, hepplewhitestil, mahogny, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, smärre ytskador
604287
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här