Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, s ka dantesstol, 1900-talets andra hälft, betsad bok, träskuren dekor, armlän med i form av lejonmaskaroner, lösa kuddar, löstagbar ryggbricka, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage

604289

2019-01-09