Bengt Landegren oljemålning

Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LANDEGREN (samtida) komposition, signerad Landegren, olja på duk, ca 100x90 cm

604290

2019-01-07