Skrivbord Øresund design Børge Mogensen

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, skrivbord, "Øresund", Karl Andersson & Söner, ek, hurts med 4 lådor, höjd ca 71, djup ca 54, längd ca 204 cm

Bruksslitage, repor, märken

604292

2019-01-16