Per-Hilding Perjons, oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER-HILDING PERJONS (1911-1998):"Utsikt över Flodafäbod i Dala-Floda" landskapsmotiv med gårdsbyggnader, signerad och daterad Perjons 1946-60, på baksidan Dala-Floda, olja på duk, 53x89 cm

604293

2019-01-08