Bertil Wahlberg oljemålning

Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): mansfigur i vila, olja på duk, monogramsignerad BW samt daterad -48, mått ca 59x70

604294

2019-01-08