Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): mansfigur i vila, olja på duk, monogramsignerad BW samt daterad -48, mått ca 59x70
604294
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här