Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARVID ANDERSSON (född 1934): skogsscen med rådjur, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 62x73 cm
604295
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här