Arvid Andersson oljemålning

Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning
Arvid Andersson oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID ANDERSSON (född 1934): skogsscen med rådjur, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 62x73 cm

604295

2019-01-08