Bröllopskimono Japan 1900-tal

Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal
Bröllopskimono Japan 1900-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖLLOPSKIMONO, Japan, 1900-tal, broderad dekor av växter och blommor, samt tranor och moln i silvertråd, rött foder, längd ca 180 cm

Smärre slitage

604296

2019-01-09