Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÖLLOPSKIMONO, Japan, 1900-tal, broderad dekor av växter och blommor, samt tranor och moln i silvertråd, rött foder, längd ca 180 cm
Smärre slitage
604296
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här