Barnkärra

Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra
Barnkärra

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNKÄRRA, plåt och trä, 1920/30-tal, bemålad, längd ca 72, höjd 42-92 cm

Slitage, rost, skruv saknas, vissa skruvar senare

604297

2019-01-08