Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNKÄRRA, plåt och trä, 1920/30-tal, bemålad, längd ca 72, höjd 42-92 cm
Slitage, rost, skruv saknas, vissa skruvar senare
604297
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här