Industrilampa
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INDUSTRILAMPA, "Jupiterlicht", 1900-talets mitt, brickmärkt, Tyskland, med hjul, ställbar i höjd samt vinkel, kromad och bemålad metall, höjd ca 185 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
604298
2019-01-08