Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INDUSTRILAMPA, "Jupiterlicht", 1900-talets mitt, brickmärkt, Tyskland, med hjul, ställbar i höjd samt vinkel, kromad och bemålad metall, höjd ca 185 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

604298

2019-01-08