Rullmålning Kina 1900-tal

Rullmålning Kina 1900-tal
Rullmålning Kina 1900-tal
Rullmålning Kina 1900-tal
Rullmålning Kina 1900-tal
Rullmålning Kina 1900-tal
Rullmålning Kina 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

RULLMÅLNING, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, kalligrafi och ett sigill, bergslandskap med flod och hus, ca 83x38 cm

Smärre slitage

604299

2019-01-09