Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DRÄKTVÄRJA, 1800-tal, med treeggad stukatklinga, klinga med etsad gravyr, kavel i pärlemor, klinga L ca 78,5 cm, total L ca 93 cm
Skador, ena sidan av kaveln saknas, balja saknas
604305
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här