Dräktvärja 1800-tal

Dräktvärja 1800-tal
Dräktvärja 1800-tal
Dräktvärja 1800-tal
Dräktvärja 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DRÄKTVÄRJA, 1800-tal, med treeggad stukatklinga, klinga med etsad gravyr, kavel i pärlemor, klinga L ca 78,5 cm, total L ca 93 cm

Skador, ena sidan av kaveln saknas, balja saknas

604305

2019-01-27