Konsolbord fanerat med mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, England, 1900-talets slut, fanerat med mahogny, halvmåneformat med sabelformade ben, etikettmärkt Bevan Funell ltd, England, höjd 70, längd 61, bredd 31 cm

Smärre slitage och märken

604306

2019-01-07