Skottkärra 1900-talets början

Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början
Skottkärra 1900-talets början

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SKOTTKÄRRA, målad fur, omkring år 1900, järnskott trähjul, längd ca 200 cm, bredd ca 58 cm

Slitage, färgbortfall

604310

2019-01-07