Byrå valnöt Jugend

Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend
Byrå valnöt Jugend

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, valnöt, 1900-talets början, jugend, två lådor samt skrivskiva, beslag i mässing, marmorskiva, höjd ca 77, 116x53 cm

Slitage, fläckar, skivan ej ursprungligen tillhörande, sprickor

604315

2019-01-13