Väggpendyl Engström

Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström
Väggpendyl Engström

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 80 cm, uppdragsnyckel samt pendel medföljer

604321

2019-01-09