Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JASPER MORRISON, "Glo-Ball", golvarmatur, för Flos, formgiven år 1998, stomme i grålackerat stål, kupa i opalglas, höjd ca 135 cm
Smärre slitage, sockel med repor
604324
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här