Jasper Morrison Flos Glo-Ball

Jasper Morrison Flos Glo-Ball
Jasper Morrison Flos Glo-Ball
Jasper Morrison Flos Glo-Ball
Jasper Morrison Flos Glo-Ball
Jasper Morrison Flos Glo-Ball
Jasper Morrison Flos Glo-Ball

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JASPER MORRISON, "Glo-Ball", golvarmatur, för Flos, formgiven år 1998, stomme i grålackerat stål, kupa i opalglas, höjd ca 135 cm

Smärre slitage, sockel med repor

604324

2019-01-13