Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Bakgård med barn, osignerad, olja på duk, ca 41x51 cm

604326

2019-01-09