Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Bakgård med barn, osignerad, olja på duk, ca 41x51 cm
604326
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här