Ryszard Skupin oljemålning

Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYSZARD SKUPIN(1930-2005): "Sara", signerad skupin, olja på duk, ca 101x50 cm

Ytskador, mindre färgbortfall

604331

2019-01-09