Ferruccio Laviani Gè takarmaturer Kartell

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERRUCCIO LAVIANI, "Gè", modell 9082, takarmaturer, 1 par, grön polykarbonat, för Kartell, höjd ca 27, diameter 37 cm

Smärre slitage, täckkåporna med nagg/smärre skador (troligen uttag för el)

604334

2019-01-13