Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1700-tal, plåt med kungligt monogram, dekorativa smidesdetaljer, rester av röd originalfärg, nyckel finns, höjd ca 30 samt 70x48 cm

Sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

604335

2019-01-08