Willi de Pré oljemålning

Willi de Pré oljemålning
Willi de Pré oljemålning
Willi de Pré oljemålning
Willi de Pré oljemålning
Willi de Pré oljemålning
Willi de Pré oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLI DE PRÉ (1922-1995): Flicka på balkong, signerad de Pré, olja på duk, ca 81x61 cm

Duk med tryckskada

604340

2019-01-09