Ryszard Skupin oljemålning

Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning
Ryszard Skupin oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

RYSZARD SKUPIN(1930-2005): Sydländsk vy, signerad Skupin, olja på duk, ca 70x101 cm

Färgbortfall, krackeleringar

604342

2019-01-09