Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
RYSZARD SKUPIN(1930-2005): Sydländsk vy, signerad Skupin, olja på duk, ca 70x101 cm
Färgbortfall, krackeleringar
604342
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här