Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, stomme i orange glasmassa, höjd inkl. skärm ca 54 cm

sockel med slitage

604343

2019-01-08