Carl-Axel Sjörstrand oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

CARL-AXEL "ACKE" SJÖSTRAND (1875-1927): stadmsotiv med båtkanal, olja på duk, signerad Acke 1933, mått ca 39,5x50 cm

604345

2019-01-08