Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
CARL-AXEL "ACKE" SJÖSTRAND (1875-1927): stadmsotiv med båtkanal, olja på duk, signerad Acke 1933, mått ca 39,5x50 cm
604345
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här