Malva Schalek oljemålning

Malva Schalek oljemålning
Malva Schalek oljemålning
Malva Schalek oljemålning
Malva Schalek oljemålning
Malva Schalek oljemålning
Malva Schalek oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MALVA SCHALEK (1882-1944): Liggande kvinna, signerad och daterad Malva Schalek 1917, olja på duk, ca 84x110 cm

604346

2019-01-09