Tumlare 1700-tal

Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal
Tumlare 1700-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUMLARE, silver, Augsburg, 1700-tal, invändigt förgylld, höjd ca 5 cm, vikt ca 63 g

Slitage

604347

2019-01-08