Frans Wilhelm Odelmark akvarell

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Spanjorska med solfjäder, signerad och daterad F. W. Odelmark 1895, akvarell, ca 46x21 cm

Fläckar

604348

2019-01-08