Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Spanjorska med solfjäder, signerad och daterad F. W. Odelmark 1895, akvarell, ca 46x21 cm
Fläckar
604348
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här