Bartolomé Esteban Murillo kopia efter olja

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter (1800/1900-tal): tärnspelande barn, olja på duk, ca 144x101 cm

Dukskador, färgbortfall

604350

2019-01-09