Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Slottsmotiv med figurer, olja på duk, osignerad, ca 74x99 cm

Krackeleringar

604358

2019-01-09