Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Slottsmotiv med figurer, olja på duk, osignerad, ca 74x99 cm
Krackeleringar
604358
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här