Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, ek, dörrpar med bakomliggande hyllplan nedtill en låda, höjd ca 197 cm, 122x46 cm

Slitage, kompletterade delar, märken och avslag

604360

2019-01-09