Jules Schyl oljemålning

Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben, signerad Schyl, olja på duk uppfodrad på pannå, 42x35 cm

604362

2019-01-08