Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben, signerad Schyl, olja på duk uppfodrad på pannå, 42x35 cm
604362
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här