Taklampa 1900-tal

Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-tal, smide, 6 st ljuspunkter, längd 94, höjd 110 cm

Bruksslitage

604367

2019-01-09