Vas Japan tripod 1900-tal

Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal
Vas Japan tripod 1900-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, tripod, polykrom dekor, höjd ca 21 cm

Lagningar, sprickor, nagg, krackelering

604369

2019-01-09