Georg Rössner oljemålning

Georg Rössner oljemålning
Georg Rössner oljemålning
Georg Rössner oljemålning
Georg Rössner oljemålning
Georg Rössner oljemålning
Georg Rössner oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG WALTER RÖSSNER (1885-1972): hästmotiv, olja på duk, signerad Georg W. Rössner, 38x47 cm

604371

2019-01-08