Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCROLL, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, Bergslandskap med flod, kalligrafi och fyra sigill, inramad, ca 68x35 cm

Slitage, veck, missfärgningar, skador

604372

2019-01-09