Scroll Kina 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SCROLL, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, Bergslandskap med flod, kalligrafi och fyra sigill, inramad, ca 68x35 cm
Kuntoraportti
Slitage, veck, missfärgningar, skador
604372
Päivämäärä:
2019-01-09