Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): rådsjurskid i skogsbryn, signerad och daterad J Ravn -50, olja på duk, 51x62 cm

604373

2019-01-08