Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, omkring 1900, rokokostil, förgylld, träskuren dekor samt i pastellage, mått ca 69x75 cm

Slitage

604375

2019-01-08