Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCROLL, tryck på papper, Kina, 1900-tal, Katt bland pioner, inramad, ca 120x28 cm

Slitage, veck, skador, missfärgningar

604381

2019-01-09