Skrivbord nyrenässans 1800-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad, sarg med 5 lådor, beklädd skrivyta, dragbeslag i patinerad gulmetall, höjd ca 77, 113x61 cm

Senare bemålad, senare beslag, nyckel saknas

604384

2019-01-09