Skrivbord nyrenässans 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad, sarg med 5 lådor, beklädd skrivyta, dragbeslag i patinerad gulmetall, höjd ca 77, 113x61 cm
Senare bemålad, senare beslag, nyckel saknas
604384
2019-01-09