Byrå gustavianskt provinsarbete

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, 3-lådig, fanérad i mahogny, dekor av romber, höjd ca 93, 108,5x47 cm

Enligt uppgift ifrån Gränna socken, Småland.

Senare beslag, lagningar, sprickor

604387

2019-01-08